Quis custodiet ipsos custodet?

Kdo, co, jak?

11. března 2010 v 0:19 | Arcana |  Blog
Mé pomstychtivé, rýpavé, rádo se vysmívající... No, prostě po všech stránkách to horší já tak dlouho bojovalo o vzduch k dýchaní, až se mu povedlo získat svobodu v podobě tohoto blogu.
Ale protože má jisté tajné úmysly, zatím se moc projevovat nebude. Tedy ne ve smyslu v jakém to asi každého napadne :)

(Muhehehe.... *mne si ručičky*)


Dodatek 11. června 2010
No, tak úmysl se nezdařil. E... ne tak úplně. :)
Ale co, ne vždy se všechno vyjeví tak jak má a jak mé zlé Já zjistilo, úplně odstřelit to dobré je sakra těžké - ve všem se skrývá špetka opaku a zrovna v tomhle případě se ta část drží a drží, dýchá na záda, kouká přes rameno, poulí nešťastná očička a prostě nezmlkne. Achich.
No jo. Třeba se to zlé v utíkání zlepší.


Dodatek 26.listopadu 2010
Sakra, nejen že to zlé se v utíkání snad zhoršilo a ani se neumí pořádně schovat, když už, ale ještě k tomu se to dobré (prostě ten zbytek) zlepšil v dohánění.
Už vím proč byl Voldemort a všichni ostatní zlouni takoví jací byli. Zabývali se prostě jen sebou a svými cíli a na vše ostatní kašlali.
Nepotěší

Dodatek 11. dubna 2011
Sakra děcka, tak se nám to nějak pomotalo. No, zlé se v utíkání nezlepšilo, naopak se nechalo hanebně dopadnout, zmlátit, poučit o krásách světa a výhodách milé, klidné a jemné povahy, pak nadrogovat a přivázat ke křeslu aby nezlobilo. Jen jméno si mohlo nechat (jehož význam už se stejně posunul).
Kdo by to byl řekl, že zrovna svázané zlé Já si bude vést deníček?

Dodatek 11. června 2012
Hm, co psáti, co psáti? Mé zlé ,,Já" to nakonec asi nepřežije. To normální totiž prostě trvá na tom, že být dvakrát už nemá cenu. Připravit prudistimulátor, ustupte, TEĎ.

Dodatek 22. listopadu 2012
Parte.
Dnes v odpoledních hodinách bylo nalezeno mrtvé tělo zlého Já, spoutané v křesle a již v poněkud zetlelém stavu. Možná to bude tou nemocí, na kterou umíralo už dlouho, to se ale asi nikdy nedozvíme.
Zas jednou silnější vyhrál, sbohem děťátko
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama