Quis custodiet ipsos custodet?

Blondýnky, hopeři a ta příšera kopírák

1. srpna 2010 v 23:30 | Arcana |  Na toulkách
Blogový svět mi dal hodně a taky mě náležitě poučil. Teď už vím, že blondýnky jsou hloupé a trapné, nosí zásadně růžovou barvu a mLuVFí  KklásňoUšcE  čI tAk něJaK. Trapné, fujky.
Hopeři nevím co jsou, to jsem se ještě bohužel nedozvěděla, jenže protože hip hop není hudba ale něco strašlivého (také nevím co. Je to docela strašidelné, nejvíc se přeci jen bojíme něčeho co neznáme, že? Co když... kouše?), tak budou také nebezpeční. A trapní. A oškliví. Měli by být poučeni, určitě nechtějí být fujky.
Ale kopíráci... To je ten nejhorší plevel. Oni totiž... ach, je to těžké říct... kradou! Jak mohou?? Je to ošklivé a navíc nezákonné! Všichni si s tím vždy dávají takovou práci a někdo si jen tak zmáčkne ctrl+c a ctrl+v a dá to k sobě na blog! Někteří ještě mají tu drzost, že pod onen úžasně pracný výtvor dají...  ODKAZ! Hrozivé, chápete to? Ukradnou to a ještě se k tomu přiznají!. Já ale nejsem kopírák, ani do počítače ne, já používám levé a pak pravé tlačítko myši.
A taky...  počkat. Co to tu plácám?


Na kloub internetu jsem přicházela docela dlouho a navíc zajímavě. Kdykoli jsme měli ve škole referát, na rozdíl od všech svých moderních spolužáků jsem informace trapně a určitě nesmyslně zdlouhavě hledala v knihách.
Jednak jsme doma internet neměli a jednak jsme to stejně měli zakázané. Nikdy to nikoho pochopitelně neodradilo, ale proč bych si já osobně přidělávala práci s hledáním počítače s internetem, když jsem vše potřebné měla doma?
A tak se stalo, že ke svému prvnímu blogu jsem přišla v pozdějším věku než ve kterém je největší část blogerské komunity zastoupena nejvíce, a to cca ve 14ti letech. Proč to vše vykládám? No... zjistila jsem, že jsem moudrostí nepolíbená, protože takovou řežbu jsem snad nikde jinde neviděla. Naposledy někdy v 19. století, kdy se ještě bitkařili protestanti s katolíky. Všichni jsou sice křesťané, ale ti druzí jsou dokonce i jinak oblečení. A to teda ne!
Aneb já mám takový blog a kdo ho má makový, je trapák, debil a prostě úplně blbej. Ale víte co je nejzajímavější? Jak jsem si tak klouzala blogerskými vodami, tak ti co štrádují z blogu na blog a na každém, co se jim nelíbí (co píše/kreslí/vypadá/mluví o něčem co se jim nelíbí) zanechají vysoce ,,hlubokomyslný" komentář pojednávající o hlouposti jeho majitele a plný naděje, že se již brzy vydá tou správnou (potažmo jejich) cestou, nejsou ty ,,dětičky".
Tohle dělají ti, co se tak vytahují svým intelektem a vyspělostí a netrapáctvím... Ti -  ,,Néé, barbie nééé!" Zajímavé, hlavně proto, že mezi sebou si navzájem stěžují, jak jsou ty bárbínky ohromně hloupé a ,,Snad z toho vyrostou". Zatím ty se chovají mnohem dospěleji než tito ,,intelektuálové".
Ale dál. Růžová je out, příšerná... Sakryš, slovo out používají jen ony. Právě jsem si četla rozhovor s N.S. a mrkla i kolem. Jsem nakažena! NakAžEnaA!!!
Ehm.
A asi bych měla vypnout tu písničku od Britney Spears, na jejíž odkaz jsem narazila někde v té části vod. Nějak chaoticky jsem se totiž rozepsala, jak tak koukám na tu kupu písmenek co jsem za sebou nechala.


Někdy se k tomu nejspíš zase vrátím, do té doby se totiž přestanu smát alespoň natolik, abych napsala srozumitelnější článek. Ale když už jsem v tom...

Nechápu tu nesnášenlivost. Není člověk ten, který by se zalíbil lidem všem a nikde není psáno, co trapné je a co není. A jestli jste dočetli až sem, udělám vám radost chcete?
Zdravím ortodoxňáky.
Jsem blondýna (i když růžová barva je v té dolní půlce oblíbenosti), kromě černé nosím i další barvy a pár vzorovaných kousků také mám - v šatně přes sebe leží gothic bunda, hip hopové kalhoty a květované triko. Poslouchám vše od metalu a techna přes rock až k hip hopu a dál (vlastně jediné co nemusím je dechovka), Pulp fiction je píčovina největšího kalibru, seriál Hannah Montana je vskutku zábavný a můj oblíbený herec je Leonardo DiCaprio.
Jen do mě.Dodatek 23. srpna 2010 - podle komentářů bych asi měla uvést na pravou míru pár poznámek. Nebo se na to rovnou vykašlu a zhodnotím ho celý - měl vyznít ironicky. Bohužel se mi to nepovedlo, příště se budu více snažit, proto tedy podotýkám, že hlavně první odstavec ironií přetéká až spíše k sarkasmu a ten zbytek na tom není o moc líp.
(Až ten poslední je upřímný)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kittanya Kittanya | Web | 3. srpna 2010 v 16:27 | Reagovat

Stejně je internet většinou zdrojem plevele. Z vlastní zkušenosti vím, že s emu nedá ve všem věřit. Pokud chceš tedy vědět něco pořádného a pravdivého - přečti si tituly vydané akademiky.

2 Arcana Arcana | 5. srpna 2010 v 19:01 | Reagovat

Tak doteď mnohem více věřím informacím nalezeným v knihách, pokud na internetu tak alespoň ze dvou, třech zdrojů.
Ale je paradoxem, že na základní škole nám jej jako zdroj informací zakazovali a dál dokonce přikazovali. Doma máme internet druhým rokem, a to jen proto, že jsme ho potřebovali kvůli škole   XD

3 eluvies eluvies | Web | 6. srpna 2010 v 11:57 | Reagovat

Já jsem taky blondýna. Růžová je moje nejneoblíbenější barva už od čtvrté třídy.  Nechápu, proč někdo někoho bere podle barvy vlasů. Největší "barbie" od nás ze třídy je původně brunetka, řekla bych (přes ty vrstvy melírů to nejde tolik poznat).
Můj kluk mi jednou řekl, že si nikdy nemyslel, že bude chodit s blondýnou- to však ještě netušil, že se na světě vyskytují blonďatý metalistky (holt barva vlasů je daná a někdo se prostě nesmí obarvit).
Co se týče toho kopírování, je to největší hnus, co internet kdy potkal. A nejen ten. Při odevzdávání čtenářských deníků učitelka objevila tři naprosto totožné práce. Nechápala jsem, copak jsem jediná, kdo zápisy píše z vlastní hlavy a z wikipedie kopíruje maximálně pár informací kvůli projektům do školy?

4 Arcana Arcana | 6. srpna 2010 v 18:48 | Reagovat

To já se, že blondýny jsou brány jako barbie, dozvěděla až z internetu  XD

5 Vendy Vendy | Web | 30. srpna 2010 v 19:52 | Reagovat

Dost dobrý článek. O nesnášenlivosti jsem četla dost (i když se přiznám, že mě vytočí, když pod článkem o nějaké smutné události - třeba o nemoci nebo smrti někoho blízkého - najdu komentář "Máš hezu blog, hlásneš mi plsky? " To považuju za vrchol netaktnosti a nevkusu, když chci psát takové reklamní hlášky, tak aspoň pod článek, který se zabývá něčím jiným.)
Jinak mi tzv.růžové blogy nevadí. Pořád lepší růžový blog, na kterém holky aspoň trochu dělají (a některé opravdu časem vyspějí a začnou být originálnější), než černý blog plný plivanců a nenávisti. Mimochodem, nejsem blondýna a růžová se mi líbí.
Ke kopírování jsem trochu benenvolentní. Něco zkopíruji, něco ne. Něco vytvořím vlastního. Asi spíš záleží, jak a co se kopíruje... ??? 8-)

6 AjA AjA | Web | 1. září 2010 v 15:26 | Reagovat

moc hezuuu clanesek, (snazim se trosku vyjadrovanim priblizit modnim trendum :))

7 Arcana Arcana | 14. září 2010 v 0:22 | Reagovat

Mému celistvému já je, dalo by se říci, všechno jedno, maximálně někdy udiveně mrkne.
Zdejší zlé se vyjadřuje hlavně a zatím jedině k nafoukancům, to fakt nemá rádo. Všechny ty ,,jsem lepší než druzí".
Takže reklamy mi nevadí a kopírování na blozích? A co jako? Nevšimla jsem si ho do té doby, co parta pubertálních holčiček začala prskat, jak jsou všichni kopírovači a trapní a totálně pohřbívá je, ty nebohé úžasné, originální a kvalitní.

:D  :D  Zkoušej to dál Ajo, jednou na to určitě přijdeš ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama