Quis custodiet ipsos custodet?

My a plebs

19. prosince 2010 v 20:11 | Arcana |  Na toulkách
Kdo by to byl řekl, že cokoliv začnu psát ale nedodělám hned nebo v nejbližší době, nedokončím už nikdy? Ale to je  jen nesouvislá poznámka do ticha, takže teď už snad začnu.

Píča píča kurva prdel, debil kretén hajzl kokot. Kripl kunda čůrák kráva, vůl zkurvysyn hovno prdel šoustačka šlapka šupák kurva jebat nasrat mrdat, čubka dement sračka kretén.
Fuj to se mi ulevilo.


Ráda bych na tomto místě také poznamenala, že debil, imbecil a dement jsou oficiální názvy pro člověka s určitým číslem IQ. Na přesné hodnoty si nevzpomínám, stejně má každý jiné, jen vím že jsou pod stupněm 80, který je považován za hranici mezi člověkem s normální průměrnou inteligencí a nemocným (?) který pravděpodobně nebude schopen zařadit se do zbytkové společnosti.
Až v posledních letech získal význam nadávky, při které říkáte druhému že není dost chytrý.

Také třeba slovo šukat. To je rychlé pobíhání po místnosti a uklízení.
A tak dále.

V poslední době sleduju na AK dva zajímavé úkazy. O jednom jsem chtěla psát právě v tom připravovaném článku který pravděpodobně nikdy nedodělám a nápovědu co je to druhé máte výše.
Smůla Jungu, je to umělecký text a já si za tím stojím.
Ano, zase jdu rýpat do nového správce příchozích a srazů (i když to druhé asi zůstane pohřbeno pod ostatními předůležitými povinnostmi a následně ztraceno v mlhách času).
Ale protože se to, z mého pohledu, krásně překrývá, napíšu o obém.

Tajemný havýš je opět na výši a vrací se s plně nabitou AK47. THC je už z módy.

To jsem si tak zase jednou zašla na Marcelův blog jestli se neobjevilo něco zajímavého a hle. Není nafoukaný, to se říct nedá. On totiž postavil termín ,,vysoké mínění o sobě samém" na novou úroveň.

Jestli to tak nemyslíš Marcel, tak pardóón, ale vypadá to tak. Spíš než vypadá to svítí neonovým nápisem se spoustou šipek okolo, mířících jedním směrem a s blikajícím nápisem Ego Dominus.

Mimochodem, četli jste zde komentář 56? Takhle se, pánové a dámy, elegantně posílá do prdele. Nechť je nám to poučením a zcela v duchu komentáře čtyřicátého devátého si přiznejme, že vulgarismy jsou zcela pod naši úroveň, byť nikdy nedosáhneme té Ladovské ehm pardon, Ladislavovské, a vyžeňme je z našich životů.

A když jsme se teď zbavili těch plebejských slov, přejděme k tomu druhému úkazu.

Začínám být fascinována ne pravidly, ale způsobem jejich dodržování. I když, to se nedá říct. Právě proto mě to fascinuje.

Hlavně v začátcích se klubáčci strašlivě rozčilovali nad tím, jak jsou ty ošklivé růžové slečny *** (když už to jinak prostě nejde, aspoň dejte místo toho nehezkého plebejského slovíčka hvězdičky. Tak jako tak se tím zkopnete zase dolů, ale když už nic jiného, zůstanete viset nad těmi, kteří je používají zcela zjevně. Fujky), protože nejenže se chlubí cizím peřím, ale porušují i zákon. Zákon!
Pravidla jsou pravidla, ta se prostě musí dodržovat za každou cenu.
Ale to je jiný příběh.

Mně jde o debatu, která se rozhořela u 81. příchozích. Že je špatné nepřijmout zcela anglicky píšícího blogera, protože je přeci autorský.
V poprvé aktualizovaných pravidlech stojí doslova, ,,Autorský klub je otevřen jen českým a slovenským blogerům. Blog musí být proto psán česky nebo slovensky. Blog kompletně psaný anglicky, německy, apod. se členem stát nemůže." a v poznámce ,,Blog.cz je česká služba, tudíž by mělo být evidentní, že její klub bude propagovat české blogery"
Áha. ALE -
,,Halfdannův blog je tak autorský!" ,,No a co že píše anglicky? Neumíte nebo có?"

Jedna slečna mi na moje poznámky odpověděla, že když se mi jeho blog nelíbí, ať tam nechodím. Já tam nebyla ani jednou  XD
Ehm, to je taky mimo, ale líbilo se mi to.

Přijat není, já vím.
Ale.
,,V pravidlech je že jen česky nebo slovensky a Halfdann píše pouze anglicky A no a co? Píše sám, já ho chci!"
Aneb vykašlemež se na pravidlo, vždyť jsme to MY (řve to na mě - my my my, my jsme víc, my můžem).

Prostě fascinující.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Vendy Vendy | Web | 19. prosince 2010 v 21:01 | Reagovat

Už jsem na AK nebyla delší dobu (nestíhám - i tohle je profláklé slovíčko), takže nejsem tak úplně v obraze. Ale podle článku se snad dá pochopit podstata... a ta je kuriózní.
Jako rejpalka jsem byla v nemilosti kvůli komentářům (a to nejsem v AK!), a kritizovala jsem hlavně nejednoznačná pravidla, i způsob, jakým jednalo komando s blogery, kteří se jim znelíbili.
Pravidla snad byla opravena. Fakt je, že občas se nedá říct uúplně jasně, jak pravidla dodržovat. Některé blogy totiž nejsou storpocentně autorské, ale jsou natolik zajímavě udělané, že si snad zaslouží pozornost. Takže - pustit nebo nepustit, záleží na uvážení. Osobně mi vadí nutnost mazání některých článků. (Ale to už je jiný kafe, a taky záleží, jaké by ty články byly, pokud by šlo o fotku, která je na tisíci dalších blogech, tak budiž, pokud by šlo o dobrý vtip (jehož nejsem autorem), pak je škoda něco takového mazat jen proto, že to není autorské.
Ale v případě česky, slovensky a anglicky píšících blogerů snad není o čem rozhodovat - formulace zní úplně jasně. A koneckonců, originálních autorských zahraničních blogů je určitě spousta, ne jen ten jeden. Že by se oslovili všichni tito blogeři? :-D

2 Bludný krysař bez píšťaly Bludný krysař bez píšťaly | 19. prosince 2010 v 23:12 | Reagovat

Opravdu zajímavý článek. Do akcí Autorského klubu opravdu nevidím, ale nezávání to trochu už i národností (nebo třeba i jazykovou) diskriminací? Chápu pravidla, která by byla ku prospěchu blogu, odlišit "zrno od plevele", ale pokud je to opravdu kvalitní autorský blog a není mu umožněno vstoupit jen na základě používaného jazyka? :-!

Ještě jedna maličkost. Myslíte si, že název Autorský klub vznikl jako první a až pak jeho zkratka nebo se autoři nechali inspirovat v článku zmiňovanou automatickou puškou, která má nejspíše stejné likvidační schopnosti jako vedení onoho klubu, a až pak vymýšleli název, který by k té zkratce sedl? :-D

3 Arcana Arcana | 19. prosince 2010 v 23:31 | Reagovat

Ne, diskriminace to není.
V pravidlech jasně stojí že z větší míry česky nebo slovensky.
Blog.cz je česká služba. Proč, když stejně píše pouze anglicky, si nezaloží blog na blog.com apod.; proč prostě nejde do anglicky mluvících zemí?
Úřední jazyk je zde čeština. To je jazyková diskriminace?
Jsme Češi/Slováci, protože mluvím (v rodné zemi!) česky/slovensky diskriminuju cizojazyčné?

Ona světovost je fajn, ale přehánění, čehokoli, to už zase ne.

4 Malkiel Malkiel | Web | 20. prosince 2010 v 1:44 | Reagovat

[2]: Hehe, pokud bylo smyslem založení AK oddělit "zrno od plevele", tak to se rozhodně nepovedlo. :-D  :-D

5 Malkiel Malkiel | Web | 20. prosince 2010 v 1:50 | Reagovat

Arcano, když někdo vstoupí do hovna, tak se nemůže divit, že to smrdí. ;-)  :D Trochu mi připadáš jako Don Quijote. Jinak mé názory na AK jistě dobře znáš z mých článků a diskuzí na jarní téma týdne Krutomluv. Ty jsou neměnné. Bože, to je tak krásné, nebýt v takových pochybných spolcích. ;-)  :D

6 Janinka Janinka | Web | 20. prosince 2010 v 9:10 | Reagovat

Ja si precetla komentar 55 a ten se mi libi mnohem vice... :-D

7 Shariony Shariony | Web | 20. prosince 2010 v 15:55 | Reagovat

Ach jo. Nechci se s tebou hádat, každá na to máme jiný názor. Myslím, že je fajn, když tu někdo píše anglicky. Tím jsou jeho stránky zajímavé, možná i zajímavější, než blogy některých jiných. Zatím to je jediný takový blog, který si do AK dal přihlášku a myslím, že fakt nehrozí, že by se to tu cizojazyčností zaplnilo. Proto bych tu výjimku udělala. A nejsem jediná.
Spíš nechápu tvoje stanovisko, proč jsi tak moc proti. Proto, že se musí dodržovat pravidla za každou cenu a nesmí se slevit?

8 Arcana Arcana | 20. prosince 2010 v 20:21 | Reagovat

Původní pointa byla v tom, že se příšerně brojilo jak jsou blogísařky hrozné, protože porušují nejen pravidla slušnosti ale dokonce i zákon. A hrozně se tím ohánělo.
A teď, co se zklidnili vody, to vypadá že na nějaký pravidla se kašle, byť výjimečně

9 agrrr agrrr | Web | 20. prosince 2010 v 20:39 | Reagovat

Ráno před prací jsem se pobavila a teď se tlemím znova....
Nejřív jsem AK byla znechucena a řekla jsem si, že tam nikdy nevstoupím. Pak jsem se uklidnila a myslela jsem na to, že se mi zvedne osazenstvo čtenářů. No. Jak tak na to koukám radši to vzdám...
AK je mi stále zdrojem pobavení. Někdy se divým co za protichůdné názory jsou během jednoho dne schopni vypustit.... V tvém podání je to pobavením hýřící nakopnutí po celý den. :D

10 TlusŤjoch TlusŤjoch | Web | 2. ledna 2011 v 8:44 | Reagovat

[7]: Tady jde o to, že když se chce, tak se angličtina prosadí změna pravidel a na druhou stranu se úporně trvá na pravidlu "sprosŤjárny ne".
Já říkám: "Raději spávně sprostě česky, než špatně anglicky."
I když jsem osobně byl pro přijetí Halfdanna, myslím, že by to mohlo čtneřáskou obec obohatit.
Ostatně jsem zvjedaff, zda pan správec T., vyhodí za sprosťjárny, kurva Dr. Átt, sám sebe.
Ale dozvěděl jsem se, že jsem vlastně reklamní paňáca:
http://klub.blog.cz/1012/84-prichozi#85389199
Možná by se dalo změnit sprostopravidlo tak, že vulgární články budou vidět jenom po 22:00.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama