Quis custodiet ipsos custodet?

Únor 2011

Vysvětlíte?

19. února 2011 v 23:20 | Arcana |  Brk
Já, jednoduše, rasismus nechápu. Černí rychleji běhají, bílí jsou barevní (vlasy, oči, odstíny), žlutí mají jiné oči než ten zbytek a rudí mají cit pro přírodu. Jo a taky máme každý jinou barvu kůže.
Vysvětlete mi prosím, jaké další rozdíly tam jsou? Kromě lidských vlastností, které jsou všude stejně různé? V chytrosti to nebude, to je stejná otázka jako jestli jsou chytřejší ženy nebo muži. Vlastnostmi také ne, to už je řečeno výše... nic dalšího mě nenapadá.

Londýn

8. února 2011 v 21:11 | Arcana |  Pastelka
Jak tak koukám, už jsem hrozně dlouho nedala nic ke koukání a ušklíbání. Tak vás potrápím teď.
Pak mi řekněte, jak si můj první obrázkový deníšek povedl  ;D


Vždycky jsem obdivovala turisty, kteří přijeli v zimě a nebo, což je ještě horší, na podzim. Mně osobně by se nechtělo se v té plískanici, všeobjímajícím vlhku a celkově hnusném počasí trajdat po památkách. Najmě tomu, ani ty fotky nemůžou být hezké.
No, a pak to dopadlo tak, jak to dopadlo. Aneb letěli jsme 23. - 26. prosince do Londýna. Ale o tom žádná.

A já se budu smát

3. února 2011 v 16:07 | Arcana |  Brk
Krásné bude, až budou všichni jedenadvacátého dne, posledního měsíce roku 2012 zírat na oblohu a očekávat veliké BENG! Nebo možná Puf, protože běh vesmíru se obrátí, čas dostane ránu přes čumačisko a jak bude zpitomělý, pokračovat bude směrem odkud přišel. A všichni začnem chodit pozadu, ale to už se dostávám jinam. Pro další informace pusťte si Červeného trpaslíka.