Quis custodiet ipsos custodet?

Září 2011

Cesta do ticha

25. září 2011 v 23:29 | Arcana |  Veselé příhody šíleného motorkáře
Protože i Malkiel občas napíše něco vážného, taky se jednou nebudu snažit být vtipná a dám vám tak vydechnout. K veselým příhodám k vyprávění patří i ty skutečně krásné. Takže, nejkrásnější jízda? Tady je :)


Bylo třičtvrtě na dvě dubnového rána a já se chystala domů.
Ten den byl třídní sraz, v devět jsme se všichni sešli v hospodě U Sudu a mezi štamgasty i jinými hosty jsme se vzájemně překřikovali a vyprávěli si. Bylo tam zakouřeno, hluk a plno. Už tak jsem kvůli kouři téměř nemohla dýchat, takže jsem odmítla jít na diskotéku, zamávala spolustudentům na rozloučenou a vyšla před hospodu, kde jsme měla zaparkovanou motorku. Ještě jsem otřela zrcátka od noční rosy a vyjela.

O školním sešitu

13. září 2011 v 22:30 | Arcana |  Brk
Mami se mě zeptala, jestli se nechci zúčastnit literární soutěže. Protože mě psaní baví, tak se zúčastním ráda (normálně bych řekla, že jsem pro každou špatnost, ale tady se zdá, že i pro většinu dobrot ;) ).
Jen mám dojem, že jsem decánko odbočila. Holt, pohádky mi zrovna nejdou :)


Začátek příběhu k nalezení ZDE

Krátké roztomilosti

10. září 2011 v 16:19 | Arcana |  Veselé příhody šíleného motorkáře
Protože vás už musím nudit dlouhými popisy jednotlivých příhod, předkládám seznam roztomilostí, které jsou buď moc krátké, nebo se mi stávají tak často, že nemá cenu psát o nich samostatný článek :)

Stmívání a proč se mi tak líbí

9. září 2011 v 5:06 | Arcana |  Brk
Stmívání už sice ztratilo něco ze svého lesku novoty a rozbouřené vody protichůdných názorů ohledně jeho kvalit už se také poněkud uklidnily, přesto stále ještě sem tam leží v něčím žaludku. Zase jdu se svou troškou pozdě, ale co.

Bella Swanová přijíždí za svým otcem do městečka Forks (,,fork" znamená ,,vidlice", to jako doslova ,,Vidlákov"? :D Ehm, jedem dál), kde neustále prší. Hned první den ve škole se ale zdá, že to tady přeci jen nebude tak hrozné - všimne si totiž pana Božského a on, zdá se, si všimne jí. A je tu láska jako trám.